czwartek, 17 lipca 2008

Polecam

Płyty "73 Touches" i "Place 54" francuskiego kolektywu Hocus Pocus.

Już od dawna polecam - ale nadal bedę to robił - płytę Turnaua z piosenkami Przybory i Wasowskiego pt. "Cafe Sułtan" (z tym, że teraz jaram się piosenkami "Pod Twoim Oknem" i "Pejzaż Bez Ciebie").

Żeby nie było, że jestem homo czy coś, to polecam też płytę Gurala nową. W całości nie wchodzi, ale poszczególne tracki dobre. Tu singiel jakby coś.

Wyszła też epka Łony. Moim skromnym zdaniem nie jest najlepsza, ale to w końcu Łona, więc sprawdź to ziomku i ziomko. Tu singiel jakby znów coś.

Jeśli posiadłeś umiejętność czytania, to jakby ktoś jeszcze tego nie zrobił, polecam zapoznać się z Tomaszem Mannem i jego "Czarodziejską Górą". Jeślibyś już przeczytał tę książkę, wtedy zrób to po raz kolejny. Na pewno znajdziesz coś nowego.

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje, to jak obliczył dr Zbigniew Nowecki z Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich i Kości Instytutu Onkologii w Warszawie, będziesz potrzebował kilograma kremu z filtrem na każdy tydzień, żebyś mógł mówić o skutecznej ochronie przed szkodliwym promieniowaniem. Polecam też nakrycia głowy i odpowiedni ubiór w rejonach "zakleszczonych" (Mazury!). Uwaga: Minister Nieskrępowanej Przyjemności ostrzega też, że jeśli miałeś więcej niż pięciu partnerów, z którymi uprawiałeś seks oralny, jesteś 3,5-krotnie bardziej narażony na zachorowanie na raka jamy ustnej lub gardła, niż osoby, które nie miały takich kontaktów. Minister zaleca używanie prezerwatyw, ja polecam wstrzemięźliwość.

Notatka do siebie: polecam remontowanie mieszkania, głupcze; zakup roweru trekkingowego, bo się lato skończy; pisanie tekstów na "Madripoor" i opowiadania do płyty, a nie tylko myślenie jakie to fajne będzie i oryginalne; w ogóle skończ myśleć i rób coś!

1 komentarz:

gOsia pisze...

nie posłuchałam doktora i przeżyłam poparzenie słoneczne ramion. jestem na etapie zrzucania z siebie skóry. nie polecam. co tam breffu?