środa, 26 listopada 2008

Interneto

Muszę się ogarnąć, bo właśnie sobie zdałem sprawę, że jestem nadaktywny w wirtualu: mam bloga, majspejsa, flckr'a, naszą-klasę, facebooka i ... Na szczęście tyle. Jakbym kiedyś się logował do jakichś blipów i innych gówien, to proszę o siarczystego kopniaka w d. (a jeśli znaleźlibyście mnie na jakimś randkowym serwisie, to możecie mi spokojnie jeszcze sprzedać liścia). No, ale koniec, koniec z tą "młodzieżowością". A tak się śmiałem z zapryszczonych nastolatków i dzieci neo, tak ironizowałem z czatujących, tak polewałem z forumowiczów. Ostatnio przekroczyłem Rubikon i zacząłem się wygłupiać na jakimś wadowickim portalu, ale na szczęście wsiadłem z powrotem do łódki i jestem tam gdzie byłem, czyli tu. Bloga se od czasu do czasu będę pisał. Nuż się ktoś nad tym uśmiechnie.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Nie ma co wpadac w panike. Wazna jest sama swiadomosc, ze mozemy stac sie uzaleznieni od wirtualnej rzeczywistosci lub kiedy wirtualne kontakty, zastepuja te fizyczne z druga osoba.
Trudno jednak, w czasach kiedy np. ulica stala sie miejscem "przejadu", "dojazdu", czescia infrastruktury, a coraz mniej spotkan miedzyludzkich, i kiedy to stety lub nie, internet stal sie publiczna przestrzenia, uciec od zaznaczenia swojej obecnosci w sieci.
Takie czasy.

breff pisze...

bardzo słusznie

Anonimowy pisze...

A ja się baardzo często uśmiecham, czytając tego bloga. ;)

Sephien pisze...

Barteczku drogi NK nie mam, ale za to gram w traviana :P a bloga pisz, bo fajnie czasem poczytac co u kolegi ze studiów się dzieje :)

nk pisze...

He he.
Dawno nie zaglądałam, czasu brak. Jakoś mnie ostatnio virtual nie ciągnie...
A co do NK (a raczej samego skrótu) - jakoś tak zawsze jak go widzę to myślę o sobie... :P

breff pisze...

ja wiem co Cię ciągnie :P no, ale to chyba przyjemne, co nie? Marzenko, piszę czasem, ale, że się nic nie dzieje, to rzadko...

nk pisze...

Czasem, w samotne wieczory, zaglądam to tu, to tam:P A że ich mało (nad czym nie ubolewam) to i mało komentarzy (=znaków obecności).

A z zupełnie innej beczki - kim jest Thor?;>